Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

+42
Veljko_Wolf
BASH|Michael
sLoBeX
AT|T1GER
Eskimko
Mihajlo
BlAcK PaNtHeR
dragan0201
CionN
markoo88
bicuri
resa92
pexmb
crniduja
borko
marko94
goldenx
gocacar
shx
7ucian
|Mr_Jack|
ving000
N3M1
DOBERMAN
skrnavi
nessaja
thededed
Borislav1995
nemanja77
Bobby
dr
InvisibleLion
Kazanunda
=URS=AntraX
Schumacher
rotweiler
Invisible
**ET=Leg1**
shitty
lunu
RAZANJ
[KcFb]ICEMAN
46 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Kazanunda Čet Nov 12, 2009 12:47 pm

=URS=AntraX ::Pa swaki put kad udje ka serwer stalno wredja igrace, cak se i hwali kako je njegow deda ubijao srbe i da on nastawlja tradiciju.... necu da se mesam u was posao ali mislim da zbog wredjanja po nacionalnoj osnowi treba da dobije permanent ban... Rolling Eyes
I to GIUD + IP zato.

Kazanunda
System Admin

Broj poruka : 291
Datum upisa : 03.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od lunu Čet Nov 12, 2009 1:12 pm

u pravu si Cappy ce biti banovan
slobodno, ako se pojave takve stvari nemojte cekati 7 dana da prijavite
vec to uradite odmah.. 30 min trazim logove

evo i tog unuka 78.2.102.240:49467 [ff4ed9800a8507df5cb7ccc8a1222602] "^2Cappy *-*"
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od InvisibleLion Čet Nov 12, 2009 1:49 pm

hahahahaha : ''evo i tog unuka! 1.434.431.....'' xDDD koji si ti kralj! i dobro je sto ste ga banovali mamicu mu hebem! :@
InvisibleLion
InvisibleLion
Lieutenant General

Broj poruka : 276
Datum upisa : 17.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od =URS=AntraX Čet Nov 12, 2009 6:43 pm

ja tek sinoc primetio da se forum reklamira na serveru lol!

=URS=AntraX
Corporal

Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.11.2009
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od dr Čet Nov 12, 2009 11:32 pm

pomoc
sta je ova zezalica binding any key to activate scripts exec ili tako nesto
ne kontam sta da uradim
jel nesta pogresno u configu ili sl. dobijem upozorenje i kick

dr
Corporal

Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.11.2009
Godina : 45

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od =URS=AntraX Čet Nov 12, 2009 11:53 pm

To ti je kao u WoW macro... ako nisi igrao WoW to ide owako...: kad stisnes npr. g i nanisanis i pucas automatski... ja msm da je to to... ako nije odo ja da study lol!

=URS=AntraX
Corporal

Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.11.2009
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Bobby Pet Nov 13, 2009 10:19 am

=URS=AntraX ::ja tek sinoc primetio da se forum reklamira na serveru lol!
A reklamira se od kako je nastao !! lol! lol! lol! lol! lol!
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od [KcFb]ICEMAN Pet Nov 13, 2009 2:52 pm

dr ::pomoc
sta je ova zezalica binding any key to activate scripts exec ili tako nesto
ne kontam sta da uradim
jel nesta pogresno u configu ili sl. dobijem upozorenje i kick


Ajd probaj bez tog cfg-a na server verovatno cfg ima nesto sto se podrazumeva kao cit, ako ti nije problem posalji mi cfg kao privatnu poruku imas desno ispo mog imena ikonicu zadrzi misa na nju pa pisace ti posalji privatnu poruku.( odradi copy cfg pa past-uj u prozor za pisanje poruke)

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od nemanja77 Sub Nov 14, 2009 9:36 am

[KcFb]ICEMAN ::
dr ::pomoc
sta je ova zezalica binding any key to activate scripts exec ili tako nesto
ne kontam sta da uradim
jel nesta pogresno u configu ili sl. dobijem upozorenje i kick


Ajd probaj bez tog cfg-a na server verovatno cfg ima nesto sto se podrazumeva kao cit, ako ti nije problem posalji mi cfg kao privatnu poruku imas desno ispo mog imena ikonicu zadrzi misa na nju pa pisace ti posalji privatnu poruku.( odradi copy cfg pa past-uj u prozor za pisanje poruke)

ma kada 4-5 puta zaredom ponovis neku poruku koju si bindovao , ono te izbaci sa servera
i meni se to desilo. ali fora je sto te posle 2 sata pauze kada se vrastis na server, opet izbaci i ako ne bindujes
nemanja77
nemanja77
Captain

Broj poruka : 151
Datum upisa : 25.07.2009
Godina : 46

http://www.scclan-gamers.com

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od dr Sub Nov 14, 2009 9:31 pm

sad je sve ok

dr
Corporal

Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.11.2009
Godina : 45

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od lunu Sub Nov 14, 2009 9:52 pm

jes kad sam pogasio sve Razz
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Bobby Ned Nov 15, 2009 12:00 pm

Ma upali to, i ne treba da neko dosađuje s tim...hocu da igram u miru Very Happy
Popali te programe opet, OBAVEZNO !
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Borislav1995 Sub Apr 10, 2010 3:08 pm

Ja vam se izvinjavam stvarno mi je jako zao sto sam pokusao da koristim radar da li bi bili drage volje da me odbanujete jer nemogu ni da igram na drugim serverima iz tog razloga ja vam se zahvaljujem Rolling Eyes

Borislav1995
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od thededed Sub Apr 10, 2010 3:55 pm

budi samo uporan na forumu.kukaj,placi,vataj na sazaljenje.admini obicno popuste posle 3-4 ovakve poruke.
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od nessaja Ned Apr 11, 2010 4:07 pm

Borislav1995 ::Ja vam se izvinjavam stvarno mi je jako zao sto sam pokusao da koristim radar da li bi bili drage volje da me odbanujete jer nemogu ni da igram na drugim serverima iz tog razloga ja vam se zahvaljujem Rolling Eyes
Zakuni se u baba Stanu da neces vise i mozda ti podje za rukom da ih nagovoris...
nessaja
nessaja
1st Lieutenant

Broj poruka : 137
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Borislav1995 Ned Apr 11, 2010 4:25 pm

hvala vam na savetima al stvarno nisam hteo drug mi poslo i kaze undetected ajd dobro ja da probam kazu loznica nema PB i ja uso i samo ocitalo mapu i cao GUID BAN lol!

Borislav1995
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Borislav1995 Ned Apr 11, 2010 4:26 pm

bas sam ispo glup bre FUCK the hack to je bull shit za sve one koji to rade cu da kazem nesto da jednostavno nisu fer igraci i da je to nije lepo neki se bre muce da naprave dobar scor a ovi ih sjebu !!!!!!!!!

Borislav1995
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Kazanunda Ned Apr 11, 2010 5:23 pm

Borislav1995 ::bas sam ispo glup bre FUCK the hack to je bull shit za sve one koji to rade cu da kazem nesto da jednostavno nisu fer igraci i da je to nije lepo neki se bre muce da naprave dobar scor a ovi ih sjebu !!!!!!!!!
Sto si uzo hack onda?
Jel sad treba svi da uzmu 55 level hack , dok ostale budale poput mene skupljaju eksperte i marksmene rucno?

Kazanunda
System Admin

Broj poruka : 291
Datum upisa : 03.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Bobby Ned Apr 11, 2010 5:46 pm

55 level i ne spada u hack kako je rekao i thededed jednom prilkom. A i da jeste to i nije toliko strasno.
A sad admini nek razmisle o Borislavu.........
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Kazanunda Ned Apr 11, 2010 5:53 pm

Bobby ::55 level i ne spada u hack .
Tehnicki, ne. Ali je i dalje niska metoda dobijanja "Zlatnog kalasa."

Kazanunda
System Admin

Broj poruka : 291
Datum upisa : 03.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od skrnavi Pon Apr 12, 2010 6:45 am

Borislav1995 ::hvala vam na savetima al stvarno nisam hteo drug mi poslo i kaze undetected ajd dobro ja da probam kazu loznica nema PB i ja uso i samo ocitalo mapu i cao GUID BAN lol!

Ej znam ti druga;krmak 100%; da, imao je slichnu prichu,ono kako ja probo,dok sam bio u shkoli a ujak se igrao...(deda pomozi, ne mogu ni da se setim svih sranja)
skrnavi
skrnavi
Master Gunnery Sergeant

Broj poruka : 80
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od nessaja Uto Apr 13, 2010 11:33 pm

Borislav1995 ::bas sam ispo glup bre FUCK the hack to je bull shit za sve one koji to rade cu da kazem nesto da jednostavno nisu fer igraci i da je to nije lepo neki se bre muce da naprave dobar scor a ovi ih sjebu !!!!!!!!!

Da bas su bezobrazni...Sram ih bilo...PU PU...
nessaja
nessaja
1st Lieutenant

Broj poruka : 137
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od thededed Čet Apr 15, 2010 11:40 am

skrnavi ::
Borislav1995 ::hvala vam na savetima al stvarno nisam hteo drug mi poslo i kaze undetected ajd dobro ja da probam kazu loznica nema PB i ja uso i samo ocitalo mapu i cao GUID BAN lol!

Ej znam ti druga;krmak 100%; da, imao je slichnu prichu,ono kako ja probo,dok sam bio u shkoli a ujak se igrao...(deda pomozi, ne mogu ni da se setim svih sranja)

hehe,pa da,legendarni Krmak.
evo ga ss sa njegovim kikom na waru SC-FOEAR
Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 80646607-4
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od skrnavi Čet Apr 15, 2010 2:30 pm

Da ali on je samo jednom sluchajno probao..pa ostalo u kompu jbg.i stalno ga banuju a on poshten,eto!hihihihaha
skrnavi
skrnavi
Master Gunnery Sergeant

Broj poruka : 80
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Kazanunda Čet Apr 15, 2010 6:32 pm

Na waru, hahahaha.

Kazanunda
System Admin

Broj poruka : 291
Datum upisa : 03.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 2 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu