Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

+42
Veljko_Wolf
BASH|Michael
sLoBeX
AT|T1GER
Eskimko
Mihajlo
BlAcK PaNtHeR
dragan0201
CionN
markoo88
bicuri
resa92
pexmb
crniduja
borko
marko94
goldenx
gocacar
shx
7ucian
|Mr_Jack|
ving000
N3M1
DOBERMAN
skrnavi
nessaja
thededed
Borislav1995
nemanja77
Bobby
dr
InvisibleLion
Kazanunda
=URS=AntraX
Schumacher
rotweiler
Invisible
**ET=Leg1**
shitty
lunu
RAZANJ
[KcFb]ICEMAN
46 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od markoo88 Čet Sep 01, 2011 10:54 pm

maloprije me banovo sa servera bez ikakvog razloga igrac |MG| --ALFA-- igro sam s snajperom i imo fin rezultat i pojma nemam sto se njemu ucinilo da sam citer cod 4 igram vec dugo godina i nisam dijete da koristim neke gluposti...zamolio bi te da provjeris s njim u cemu je problem i da me odbanujete.... nick mi je markoo........pozz

markoo88
Private

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od [KcFb]ICEMAN Čet Sep 01, 2011 11:20 pm

Videcu sa Alfom sta se desava.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od gocacar Pet Sep 02, 2011 7:11 am

E ako si stojao na vratima jbg-a to nemoze
gocacar
gocacar
2nd Lieutenant

Broj poruka : 105
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 49

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od markoo88 Pet Sep 02, 2011 10:41 am

pozz opet ja evo od jutros opet mogu da udjem na server neznam dal me je neko odbanovo ili sta a sinoc mi je ovo pisalo " you are temporarily banned from this server ".....
gocacar - nisam stajo na vratima nosam toliki noob

markoo88
Private

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od [KcFb]ICEMAN Pet Sep 02, 2011 2:14 pm

Odbanovan si, mada temporarily znaci privremeno to je ban od 30 min.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od CionN Sub Sep 10, 2011 3:41 pm

Jel mogu dobiti un-ban..danas sam banovan nzm zbog cega..PIsalo je samo you have be banned from this server by server admin..hvala unapred

CionN
Private

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od [KcFb]ICEMAN Sub Sep 10, 2011 3:43 pm

Los kljuc imas, promeni ga.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od CionN Sub Sep 10, 2011 3:44 pm

kakav kljuc?

CionN
Private

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Bobby Sub Sep 10, 2011 5:22 pm

CD key. Uđeš u igru pa onda u options, pa multiplayer options i onda ćeš videti piše ENTER KEY CODE. Klikni na to i upiši drugi ključ, ako ne uspe promeni više puta dok ne proradi.

Evo probaj jedan od ovih valjda će uspeti:
****-*****-*****-****-****
****-*****-*****-****-****


Poslednji izmenio [KcFb]ICEMAN dana Sub Sep 10, 2011 5:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zabranjena piraterija na forumu, to radite preko PM)
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Bobby Ned Sep 11, 2011 8:01 am

Znam da je zabranjena piraterija, zato sam stavio dva originalna ključa a ti ih obrisa lol!
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od [KcFb]ICEMAN Ned Sep 11, 2011 2:52 pm

Ma ... Smile

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od dragan0201 Sub Okt 08, 2011 11:19 pm

Dobih i ja ban, a ne znam razlog. Udjoh u igru, na zemlji nasao pusku, zamenio je, sledeca slika "Ban".. Username {IN}ROLOC..
Hvala na vremenu..

dragan0201
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.10.2011
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od [KcFb]ICEMAN Ned Okt 09, 2011 4:49 pm

Moguce da imas los cd key, pa je serveru trebalo par min dok ne proveri kad je nasao, onda te je i banovao.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od dragan0201 Ned Okt 09, 2011 7:20 pm

Hvala na odgovoru.. Smile

dragan0201
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.10.2011
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od dragan0201 Ned Okt 16, 2011 7:34 pm

e ljudi vec par puta menjam kljuc i dan 2 traje i opet ban a dosad sam igrao normalno mesecima.aj probajte da me odbanujete.

dragan0201
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.10.2011
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od lunu Ned Okt 16, 2011 7:38 pm

Dear Community,

Today we have removed our public banlist from our download section for the following reasons:

1. GV is a Live-Kick-System. Which means every player who connect a GV Streaming server is checked against our Database and will get kicked if he is already banned. With other words, every banned player is not able to join a GV streaming server.

2. Preventing hassle for
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od BlAcK PaNtHeR Ned Nov 13, 2011 5:37 pm

Dali mogu da dobijem unban?
Prvi put sam usao na server i dobio kick na 137minuta pa sam cekao da to istekne pa sam onda dobio pernament ban.
Moj nick je BlAcK_PaNtHeR

BlAcK PaNtHeR
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od lunu Pon Nov 14, 2011 7:18 am

sta ti pise kada pokusas uci na server, tacno sta pise
ili posalji screanshot pa da vidimo
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od BlAcK PaNtHeR Pon Nov 14, 2011 11:56 am

BlAck_PaNtHeR PunkBuster kicked player 'BlAcK_PaNtHeR' (for 137 minutes)...Cheater Banned by GGC-Stream.com
Ban on guid 2a3e0bfe5240269c3f0989d5e13090ea.
Contack GGC-Stream.com for details.
Admin Decision

BlAcK PaNtHeR
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od lunu Pon Nov 14, 2011 1:12 pm

BlAcK PaNtHeR ::BlAck_PaNtHeR PunkBuster kicked player 'BlAcK_PaNtHeR' (for 137 minutes)...Cheater Banned by GGC-Stream.com
Ban on guid 2a3e0bfe5240269c3f0989d5e13090ea.
Contack GGC-Stream.com for details.
Admin Decision


menjaj kljuc
taj kljuc je banovan od strane gcc-a a ovaj server se tamo strimuje
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od BlAcK PaNtHeR Pon Nov 14, 2011 1:23 pm

Jel mozes ti da mi das neki kljuc da ubacim?

BlAcK PaNtHeR
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Mihajlo Uto Mar 20, 2012 11:04 am

Pozdravljam sve nov sam na forumu! Prvo sam otišao na server i odmah popio ban i juče i danas, iskreno nemam pojma šta je dozvoljeno šta zabranjeno! Juggernaut je onaj armor ok to je zabranjeno, LS je last stand i to sam razumeo, GL je granate launcher i to je jasno a šta je MARTY to ne kontam i jel može neko da mi objasni kako kreirati klasu a ne koristiti pomenute perkove i da budem recimo obicni marine a da uzeme full automatic M1A4 carbine i tome slicno, ili kako da ih poništim? To mi malo nije jasno, jer vidim da nije bilo razumevanja nisam odigrao sam 2 partije a 3-u su me kickovali a nisam koristio te perkove!

Mihajlo
Private

Broj poruka : 4
Datum upisa : 20.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Eskimko Čet Mar 22, 2012 4:45 pm

Mihajlo banovan si ili kikan zbog marty-ja,to ti je onaj treci perk da ostavis bombu kad te neko ubije i zabranjen je,javi se na moj xfire:grizlyu da ti skinem taj ban ili na moj fb https://www.facebook.com/eskimkosd

pozz
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Eskimko Čet Mar 22, 2012 4:48 pm

Nemas vise ban.
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od AT|T1GER Pet Apr 20, 2012 1:58 pm

plzzzz unbanuj te me profil "Filip" bnovan sanm zato sto je moj brat ukljucio WH i igrao na mom profilu... Crying or Very sad sad ne mogu da igram.......plzzz Crying or Very sad
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 6 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu