Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

+42
Veljko_Wolf
BASH|Michael
sLoBeX
AT|T1GER
Eskimko
Mihajlo
BlAcK PaNtHeR
dragan0201
CionN
markoo88
bicuri
resa92
pexmb
crniduja
borko
marko94
goldenx
gocacar
shx
7ucian
|Mr_Jack|
ving000
N3M1
DOBERMAN
skrnavi
nessaja
thededed
Borislav1995
nemanja77
Bobby
dr
InvisibleLion
Kazanunda
=URS=AntraX
Schumacher
rotweiler
Invisible
**ET=Leg1**
shitty
lunu
RAZANJ
[KcFb]ICEMAN
46 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od [KcFb]ICEMAN Pet Apr 20, 2012 2:52 pm

Odbanovace te Admin koji te je banovao, ja nisam.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od AT|T1GER Pet Apr 20, 2012 2:57 pm

HVALA cheers
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od AT|T1GER Pet Apr 20, 2012 5:15 pm

Samo pitam kad ce me unbanovati i koliko ima admina.......pitaj ko me je banovao ime TIGER..... nemam koji server da igram asmo loznicu
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od AT|T1GER Pet Apr 20, 2012 8:17 pm

kad udjem na server ovo mi pise TIGER Punk buster kicked player 'TIGER'(for 5minutes)....
Buned by games-violation.org
[Admins Desition]
Vidite da li mozete da me unbanujete ako budete snimicu hackere i da objavim ovde video klip!!!!
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od [KcFb]ICEMAN Pet Apr 20, 2012 9:08 pm

Sefe skavi citer mora da istrpi kaznu tako da ako hoces da varas mora i da istrpis posledice, bices odbanovan kad kazna istekne.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od AT|T1GER Sub Apr 21, 2012 9:36 am

nikad nisam varao moj brat je hteo da mi se osveti pa je igrao ca citem na loznici zivota mi
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Eskimko Sub Apr 21, 2012 4:06 pm

Promeni cd key i igraj ili kako vec to ide
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od sLoBeX Sub Apr 21, 2012 7:09 pm

Ne mogu uci na server uvek me banuje na 5 min.. Moze neko da me odbanuje...

sLoBeX
Private

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od AT|T1GER Čet Maj 10, 2012 4:04 pm

Neko me opet banovao uvek na 5min jednog dana igram sledeceg se probudim upalim server i bum kicked by gamevolating.org
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Eskimko Čet Maj 10, 2012 5:17 pm

Banovan si zbog cita,pb te banovao
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od BASH|Michael Čet Maj 10, 2012 10:10 pm

Zasto ja banan(BASH) , nikakav razlog? samo ujutro nemogu uc jer sam bannan....

BASH|Michael
Private

Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Eskimko Pet Maj 11, 2012 8:59 am

Lepo ti pisalo max ping=100 dobio si 2-3 kicka pa onda temp ban
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Veljko_Wolf Pet Maj 11, 2012 6:05 pm

Banovan pre nekih 7-8 meseci dok sam bio offline a ne na serveru! I ne znam zasto sam u opste banovan.

Veljko_Wolf
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Eskimko Pet Maj 11, 2012 7:29 pm

Veljko_Wolf ::Banovan pre nekih 7-8 meseci dok sam bio offline a ne na serveru! I ne znam zasto sam u opste banovan.
Pa sad si naso da se javis Very Happy dodaj me na xf:grizlyu da vidimo o cem se radi Very Happy
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Veljko_Wolf Pet Maj 11, 2012 8:53 pm

sad sam poceo ponovo da igram i vidim da sam banovan Very Happy ...Poslao sam ti zahtev...

Veljko_Wolf
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od AT|T1GER Pet Maj 18, 2012 9:07 am

Ja sambanovan zbog cita!!!! Nema sanse samo sam usao na server i ban niko dgrugi nije ulazio na server preko mog kompa moj brat igra preko laptopa i sifrovao sam comp da nebi ulazio znaci nema sanse da sam banovan zbog cita.Mozda je neki nesporazum......PLZ unban me!!!!
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Dragi prijatelji

Počalji od Acko Uto Jun 12, 2012 8:31 pm

*********


Poslednji izmenio [KcFb]ICEMAN dana Ned Jun 24, 2012 12:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : post obrisan jer nema veze sa temom topica...)

Acko
Lance Corporal

Broj poruka : 9
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Eskimko Sre Jun 13, 2012 7:15 am

********


Poslednji izmenio [KcFb]ICEMAN dana Ned Jun 24, 2012 12:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : post obrisan jer nema veze sa temom topica...)
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od shx Čet Avg 30, 2012 9:09 pm

Jel može neko od admina da skrene pažnju Vojvodi da me ne kikuje sa servera. Nisam igrao 100 godina na loznici i sada na godišnjem odmoru uđoh malo da se opustim, i ljudi me napljuvaše i izvređaše kao nikoga. Onda su zvali Vojvodu da me kikuje, što je ovaj i uradio i to samo na osnovu optužbi i žalbi drugih igrača.

Help.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od lunu Pet Avg 31, 2012 9:21 pm

Ovom prilikom biH zamolio SVE igrace da acu /shx ostave na miru.
JA GARANTUJEM DA COVEK NE VARA

hvala na razumevanju
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Vojvoda Sub Sep 01, 2012 5:14 pm

posto lunu garantuje za shx a njegov je server Very Happy duboko se izvinjavam

Vojvoda
Lance Corporal

Broj poruka : 5
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od lunu Sub Sep 01, 2012 8:32 pm

znam coveka .... Wink
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od shx Ned Sep 02, 2012 10:48 am

Hvala Lunu.

I kad sam već ovde, da pitam, zašto je sklonjen MORKEye ?
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Bobby Sub Sep 15, 2012 10:23 am

Počeo sam ovih dana da igram na Loznici, posle godinu dana pauze i ovi vaši novi admini mi ne daju igrati. Evo upravo sam banovan sa servera od strane igrača "Dexstarr" i to zato što sam ga ubijao kroz zid. Pričao je sam sa sobom nisam nu ništa odgovarao. Ne mogu da se raspravljam o glupostima... I ako može unban. Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 125448999-3
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od dexstarr Pon Sep 17, 2012 10:21 am

ne razumem sta si hteo postici ovom slikom? Jos par igraca mogu potvrditi da si 3x bio upozoren na sasvim pristojan nacin, nije moje da se dokazujem kako sam ja neki glavni lik i demonstriram silu ali nacin na koji ubijas protivnike definitivno nije sasvim regularan pogotovo sto tacno ciljas i kroz zid protivnika kad ima sve moguce perkove za skrivanje i prigusivac pride, a pritom i ne puca i to se nije desilo jednom vec X puta! cak sam te pratio da prekidas reload da bi ubio lika koji je takodje iza zida a nije pucao i imao prigusivac i UAV jammer ako si vidovit svaka cast!
dexstarr
dexstarr
Lance Corporal

Broj poruka : 9
Datum upisa : 04.10.2011
Godina : 44

http://petistepen.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru) - Page 7 Empty Re: Zalbe na Ban-ove(zabrane pristupa serveru)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu