Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

+13
Acko
Bobby
Zakeralo
**ET=KGB**
GunSlinger
|Mr_Jack|
SELJAK
shx
DOBERMAN
[KcFb]ICEMAN
thededed
lunu
Kazanunda
17 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od lunu Sub Dec 12, 2009 12:26 pm

sta si sa ovim bobby hteo da kazes.. mis, ok ... 5040 dpi, ali grafike su low... znaci 64bit-a i to naslednici 9400 ili ti 9500 serije
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od Bobby Sub Dec 12, 2009 6:34 pm

Ma ne naisao na vest pa stavio ovde...onako...
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od Acko Ned Dec 13, 2009 12:49 pm

Ako imas mis sa oko 2000-3000 dpi-a, sluske malo bolje,tastatura manje-vise, lock na 250 fps-a sta ce ti vise za igranje cod4???

Acko
Lance Corporal

Broj poruka : 9
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od |Mr_Jack| Ned Dec 13, 2009 2:33 pm

Eh, da je meni 250fps... Sad
|Mr_Jack|
|Mr_Jack|
Master Sargeant

Broj poruka : 70
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od shx Ned Dec 13, 2009 4:59 pm

Evo kako to kod mene šljaka sa novom grafuljom.

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Shot0012
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od DOBERMAN Ned Dec 13, 2009 10:02 pm

E jebi ga kolega josh malo pa soma fps!!! lol!
DOBERMAN
DOBERMAN
Captain

Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od Bobby Pon Dec 14, 2009 1:07 pm

Kingston HyperX DDR3 memorija

Šta god da se radi na personalnom računaru, uvek se čini da je taj proces sporiji nego što bi trebalo da bude. Sigurno se zapitate hoće li desiti da se odziv neke aplikacije dogodi bez onog čuvenog satića koji se okreće i okreće...

Jedan od načina da se ubrza rad računara je i dobra i kvalitetna memorija, velikog kapaciteta i protoka. Ona pomaže procesoru da zadate komande izvršava mnogo brže.

Kingston HyperX DDR3 memorijski modul nosi oznaku KHX1800C8D3/2G i pripada modelima memorije najnovije generacije.
U samoj oznaci memorije sadržani su najbitniji podaci: K - je za Kingston, HX označava da se radi o HyperX modulu, 1800 je oznaka brzine od 1800 MHz, dok je C8 oznaka za CL 8, tj. vreme odziva memorije, D3 označava novu generaciju DDR3 modula i 2G je za kapacitet od 2GB.

U memorijski modul je još ugrađena i zaštita od pregrejavanja.
Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Oiapvt
Dakle, kao i svi Kingston HyperX proizvodi, DDR3 moduli su posebno projektovani i dizajnirani da zadovolje stroge zahteve PC entuzijasta. DDR3 memorija nudi veće brzine, manje kašnjenja, veći i brži protok podataka i manju potrošnju energije od prethodne DDR2 generacije memorijskih modula.

HyperX DDR3 moduli mogu biti u jednom, dual i triple-channel memorijskim setovima, a ovaj modul je single.

DDR3 memorijski modul nije unazad kompatibilan sa DDR2 matičnim pločama, zbog različitog slota za modul, odnosno različitog broja pinova, napona i DRAM tehnologije.

Da ne bi došlo do greške, odnosno da bi se sprečilo njegovo umetanje u nekompatibilne memorijske slotove, DDR3 memorijski modul ima različite zareze od DDR2 modula, iste veličine.


Da li je neko probao ovo ?
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od Bobby Uto Dec 15, 2009 7:28 pm

LJUDI VIDITE OVO !!!!!

Novi Intel Core i7-980X

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 A47rly
Prema pisanju kineskog e-magazina PCOnline, Intelov prvi desktop procesor sa 6 jezgara (Gulftown) nosiće naziv Core i7-980X, radiće na frekvenciji od 3.33GHz i na raspolaganju će imati 12MB L3 cache memorije.

TDP Core i7-980X bi trebao da iznosi 130W, a uz Hyper-Threading podršku bi trebalo da bude omogućeno procesiranje 12 threadova. Prema istom izvoru, uz Intelovu Turbo Boost tehnologiju, frekvencija pojedinačnih jezgara bi se trebala povećati na 3.6GHz.

Novi procesor se u prodaji očekuje početkom marta tako da bi na tržištu trebao da zameni Core i7-975 model uz preporučenu cenu od oko 1000 dolara.
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od nemanja77 Sre Dec 16, 2009 10:49 am

Manufacturer:
MSI
Processor:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5400+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.8GHz
Memory:
3072MB RAM
Hard Drive:
160 GB
Video Card:
ATI Radeon HD 4890 Series
Monitor:
ACER al1916W
Sound Card:
Realtek HD Audio output
Speakers/Headphones:
JAZZ 9940 5.1
Keyboard:
A4tech X-7 G-800
Mouse:
A4tech X-7 755FS
Mouse Surface:
acme pro
Operating System:
Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp.080413-2111)
Motherboard:
MSI K9N Neo V3
Computer Case:

FPS na BSF serveru na high ide od 150-250 zavisno od mapa .
nemanja77
nemanja77
Captain

Broj poruka : 151
Datum upisa : 25.07.2009
Godina : 46

http://www.scclan-gamers.com

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od Zakeralo Sre Dec 16, 2009 5:38 pm

AcA ::Evo kako to kod mene šljaka sa novom grafuljom.

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Shot0012
Aco na kojoj je to rezoluciji?
Zakeralo
Zakeralo
Sargeant

Broj poruka : 23
Datum upisa : 10.07.2009
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od thededed Sre Dec 16, 2009 9:00 pm

1152x864
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od GunSlinger Sre Dec 30, 2009 5:58 pm

AcA ::
Neke igre ne znaju da uposle ni 2 jezgra a ne 4. Nadam se da ova mašina nije za gaming već za neki video render i heavy multitasking. U suprotnom si se sjebao. Jer tu je i grafička koja troši 200W, znači moraš da se isprsiš za jače napajanje kao što si i uradio. Tu je i DDR3 memorija i vreli AMD čipset na ploči. Zbog čega si se odlučio za AMD stvarno mi nije jasno.

Kao prvo mashina nije samo za gaming...Igre koje su izashle pre nekoliko godina(npr. supreme commander) su pochele da koriste 4 jezgra,danas ih ima dosta i sve ih je vishe i vishe.
Drugo,grafa ne troshi preko 200W nego oko 185W kada je opterecena 100% (GTX280 troshi oko 250W).Za amd sam se odluchio jer je samo i7 bolji(q6600 je vnoGo).moj 955be je 100 puta bolji za overclock chak i sa hladjenjem koje dolazi uz njega(bez kupovine boljeg).Tako da je poredjenje Q6600 i 955-ice najveca glupost.
Shta ce tebi taj mish od 40-50 eura kad neki od 20 radi posao,shto si clockovao cpu,shta ce ti 6gb memorije.Preterivanje.Sa tim mozesh da lozish drugove koji nemaju pojma(jer se svi oni koji nemaju pojma ionako loze na kolichinu memorije i takt procesora).To shto si radio u servisu 4 god ne znachi da sve znash i da mozesh da se pravish pametan,jer vecina njih nemaju pojma,i moja baba zna da ubode memorijski modul u plochu i da instalira op sistem.Toliko...
GunSlinger
GunSlinger
Lance Corporal

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od shx Sre Dec 30, 2009 9:01 pm

GunSlinger ::
AcA ::
Neke igre ne znaju da uposle ni 2 jezgra a ne 4. Nadam se da ova mašina nije za gaming već za neki video render i heavy multitasking. U suprotnom si se sjebao. Jer tu je i grafička koja troši 200W, znači moraš da se isprsiš za jače napajanje kao što si i uradio. Tu je i DDR3 memorija i vreli AMD čipset na ploči. Zbog čega si se odlučio za AMD stvarno mi nije jasno.

Kao prvo mashina nije samo za gaming...Igre koje su izashle pre nekoliko godina(npr. supreme commander) su pochele da koriste 4 jezgra,danas ih ima dosta i sve ih je vishe i vishe.
Drugo,grafa ne troshi preko 200W nego oko 185W kada je opterecena 100% (GTX280 troshi oko 250W).Za amd sam se odluchio jer je samo i7 bolji(q6600 je vnoGo).moj 955be je 100 puta bolji za overclock chak i sa hladjenjem koje dolazi uz njega(bez kupovine boljeg).Tako da je poredjenje Q6600 i 955-ice najveca glupost.
Shta ce tebi taj mish od 40-50 eura kad neki od 20 radi posao,shto si clockovao cpu,shta ce ti 6gb memorije.Preterivanje.Sa tim mozesh da lozish drugove koji nemaju pojma(jer se svi oni koji nemaju pojma ionako loze na kolichinu memorije i takt procesora).To shto si radio u servisu 4 god ne znachi da sve znash i da mozesh da se pravish pametan,jer vecina njih nemaju pojma,i moja baba zna da ubode memorijski modul u plochu i da instalira op sistem.Toliko...

Marketing je čudo. Kladim se da spadaš u grupu onih koji čitaju system requrements iz TXT-a igre. Supreme commander ne koristi 4 jezgra i apsolutno me ne zanima odakle ti taj info. A i da koristi, to je vrlo verovatno jedina igra koju ti sigurno ne igraš. Igre koje će koristiti 4 jezgra u punom sjaju se neće pojaviti. 4 jezgra jednostavno nemaju šta da rade. A ti samo nastavi da živiš u zabludi. Što se grafičke tiče. Neka troši i 150 u full load. Malo li je? Q6600 vnogo. Sjajan argument, stvarno nemam reči. Tužno je to što je Q6600 bolji a još tužnije je to što neko pokušava da opravda svoj promašaj. Miš od 20 eura je isto što i miš od 100 eura samo za onog ko ne zna da igra i ko nikada nije probao nešto boje. Cpu nije klokovan zbog igre. Meni CPU nije usko grlo kada su igre u pitanju. Moja mašina se ne koristi samo za igranje. Kada učitam milion VST instrumenata meni je svaki ghz bitan. A uostalom nemam ja šta da se pravdam tebi. Ja sam dodao 4gb na postojećih 2. 4Gb je dovoljno za sve. Starih 2gb je privremeno u mašini i tenurno su na prodaju.

http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=218187

Ja nisam 4 godine držao servis za računare već za mobilne telefone. I to se odnosilo na priču o telefonima. I nema veze sa celom ovom diskusijom. A ti samo nastavi da izvrćeš.

GunSlinger ::vecina njih nemaju pojma,i moja baba zna da ubode memorijski modul u plochu i da instalira op sistem.Toliko...

Ja i dan danas živim od tih talentovanih i nadarenih baba i klinaca koji vuku torbicu sa diskovima, set šrafcigera i flash sa najnovijim piratizovanim programima. Razni novopečeni klinci hakeri iz komšiluka koji "rasturaju računare" i hakuju wireless internet nesrećnih providera koji ne znaju da podese svoje routere. Klinci o kojima priča ceo komšiluk a možda i šire. I ponosni roditelji koji svoga sina genijalca dižu u nebesa i tvrde da on zna više oko tih kompjutera nego neko ko je završio tamo neki fakultet. Dok god je meni takvih hakera i servisera za mene nema zime i ja ću sebi uvek moći da priuštim miša od 100 eura i najbrži INTEL procesor.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od [KcFb]ICEMAN Čet Dec 31, 2009 12:43 am

Aco da ti nije malo prekupa ta memorija 3500din za polovni ram?

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od lunu Čet Dec 31, 2009 8:28 am

AcA ::
Ja i dan danas živim od tih talentovanih i nadarenih baba i klinaca koji vuku torbicu sa diskovima, set šrafcigera i flash sa najnovijim piratizovanim programima. Razni novopečeni klinci hakeri iz komšiluka koji "rasturaju računare" i hakuju wireless internet nesrećnih providera koji ne znaju da podese svoje routere. Klinci o kojima priča ceo komšiluk a možda i šire. I ponosni roditelji koji svoga sina genijalca dižu u nebesa i tvrde da on zna više oko tih kompjutera nego neko ko je završio tamo neki fakultet. Dok god je meni takvih hakera i servisera za mene nema zime i ja ću sebi uvek moći da priuštim miša od 100 eura i najbrži INTEL procesor.

mada sam ja batalio privatluk odkad sam u ovoj firmi ali uvek je moglo lepo da se zaradi resavajuci vec "resene" probleme krpeci radove
"komsija" i "rodjaka"
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od shx Čet Dec 31, 2009 10:06 am

[KcFb]ICEMAN ::Aco da ti nije malo prekupa ta memorija 3500din za polovni ram?

Memorija ima još 2 ipo godine garancije. Cena naravno nije fiksna. Inače nebitno jer memorija je danas prodata za 3000din.

lunu ::mada sam ja batalio privatluk odkad sam u ovoj firmi ali uvek je moglo lepo da se zaradi resavajuci vec "resene" probleme krpeci radove
"komsija" i "rodjaka"

Ja se time bavim samo u slobodno vreme. Nije mi to primarni posao.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od Kazanunda Čet Dec 31, 2009 10:54 am

Cetri jezgra dobro dodje, kada si afk u company of heroes jer igras cod4 dok ti nero reze disk (pri cemu zezne stvar)

Kazanunda
System Admin

Broj poruka : 291
Datum upisa : 03.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od DarkLord (MdK2) Uto Feb 16, 2010 6:08 pm

blago vama ja se mucim sa 2 gb rama,250 gb hard,nvidia 6150 sa 256 mb, procesor dual core 2.2 mgh i monitor sync master 753 s 4:3 Sad

DarkLord (MdK2)
Lance Corporal

Broj poruka : 6
Datum upisa : 05.08.2009
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od thededed Uto Feb 16, 2010 7:41 pm

ti televizori(sync master 753)za cod bolji nego ovi tft
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od nessaja Uto Feb 16, 2010 9:46 pm

thededed ::ti televizori(sync master 753)za cod bolji nego ovi tft
Bogami si u pravu,jos bolji je onaj 795df...
nessaja
nessaja
1st Lieutenant

Broj poruka : 137
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od CDO_FJCharlie Uto Feb 16, 2010 10:08 pm

selfbuild called Sonya Smile

Intel E5200 @3.2Ghz @ def voltage @ ultima 90
Black Dragon 2x1Gb @800Mhz @ 4-4-4-12
Palit 9600GSO @stock @P5NE-SLI
Acer x233h 23" 1920x1080
WD 640Gb + Samsung 320Gb
Chieftec 410W
sve lepo spakovano u kinesko kuchiste Smile
CDO_FJCharlie
CDO_FJCharlie
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 11.02.2010
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od lunu Sre Feb 17, 2010 12:24 am

ma ljudi xbox je cudo.... na 37" u full hd-u radi isto kao na core i5 750 i 295 Razz samo treba sviknuti na kontroler
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od shx Sre Feb 17, 2010 6:05 am

Na xboxu je fps limitiran na 60. A kontroler je tek posebna priča. Za gaming su najbolji što veći CRT monitori sa osvežavanjem preko 100hz.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od Bobby Pet Feb 19, 2010 8:18 am

Ovaj AcA sve zna sto se tiče hardvera Very Happy
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od thededed Pet Feb 19, 2010 10:22 am

to i imotep kaze.aca i shock sve znaju o kompovima!
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

Vase "MASHINE" i dodatna oprema.. - Page 3 Empty Re: Vase "MASHINE" i dodatna oprema..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu