Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava citera/Report cheaters

+39
AT|T1GER
radza
goldenx
dejax
luksinatriks
pexmb
RiChe
ipko
Stealthsova
s3ns0r
cartman
Pit BulL
jasonns
gocacar
Zakeralo
=URS=AntraX
|Mr_Jack|
GunSlinger
SELJAK
Bobby
M. sHaDoW$
N3M1
DOBERMAN
Invisible
Kazanunda
btoroman
lunu
Schumacher
**ET=KGB**
=E.G=Krmak
nemanja77
InvisibleLion
Acko
skrnavi
thededed
sky
shx
Hax
[KcFb]ICEMAN
43 posters

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od [KcFb]ICEMAN Pon Sep 05, 2011 5:51 pm

to to kako si ga nazvao.




No banned user has name Luka

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od luksinatriks Pon Sep 05, 2011 6:59 pm

stvarno mi se lik zove luka je si pokuso s velkim/malim L i lik i profil mi se tako zove a ako ne uspe mogu li mu samo promeniti ime

luksinatriks
Private

Broj poruka : 4
Datum upisa : 05.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od luksinatriks Pon Sep 05, 2011 7:01 pm

a user, user pokusaj luksinatriks a ako nije ni jedno ni drugo.. sta onda

luksinatriks
Private

Broj poruka : 4
Datum upisa : 05.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od [KcFb]ICEMAN Uto Sep 06, 2011 12:59 pm

Evo ovako sto se tice admina niko tebe nije banovo, martydome i last stand i gl nisu zabranjeni na serveru.


Temeljnom proverom Ban liste nema te na spisku, sto znaci da te nije banovao nas server, vec sam Punck Buster ili Gameviolations jer imas los cd key ili je neko igrao sa tim kljucem pa je popio negde ban pa sad ti imas isti i tebe banuje.

Resenje:
Promeni nik u igri, ne user na forumu.(options>multipleyer options)

Ako to ne upali javi se pa da resimo to na drugi nacin.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od pexmb Uto Sep 27, 2011 5:33 pm

rade srb opet na serveru ...

pexmb
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od [KcFb]ICEMAN Sre Sep 28, 2011 12:17 am

Banovan propust prilikom restarta servera izvinjavamo se Smile

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od RiChe Pon Okt 10, 2011 2:11 pm

[b][i][u] Dosta je bilo.. il mene zauvijek banujte il skiniti Snoopy-ja sa servera!! Otkako sam video taj nick sam pomislio da je chiter i shto sam vishe igrao sa njim sve vishe sam sigurniji da je chiter tako da.. ili cu ja da ga stalno prozivam i vredjam ili cete njega da uklonite sa servera.. a ovo pishem zato shto nikad za zhivota u nijednoj online igrici nisam koristio ama ni CH od Cheat-a !!! aj zdravo!
RiChe
RiChe
Lance Corporal

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.07.2011
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od shx Pon Okt 10, 2011 5:29 pm

RiChe ::[b][i][u] Dosta je bilo.. il mene zauvijek banujte il skiniti Snoopy-ja sa servera!! Otkako sam video taj nick sam pomislio da je chiter i shto sam vishe igrao sa njim sve vishe sam sigurniji da je chiter tako da.. ili cu ja da ga stalno prozivam i vredjam ili cete njega da uklonite sa servera.. a ovo pishem zato shto nikad za zhivota u nijednoj online igrici nisam koristio ama ni CH od Cheat-a !!! aj zdravo!

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcTRMmjs0fP2Uwzv97oQyTjxWNvexOc9rtO9mQQIXX-1M4WrRUANLgeuPJFeYQ
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od RiChe Pon Okt 10, 2011 10:04 pm

shx ::
RiChe ::[b][i][u] Dosta je bilo.. il mene zauvijek banujte il skiniti Snoopy-ja sa servera!! Otkako sam video taj nick sam pomislio da je chiter i shto sam vishe igrao sa njim sve vishe sam sigurniji da je chiter tako da.. ili cu ja da ga stalno prozivam i vredjam ili cete njega da uklonite sa servera.. a ovo pishem zato shto nikad za zhivota u nijednoj online igrici nisam koristio ama ni CH od Cheat-a !!! aj zdravo!

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcTRMmjs0fP2Uwzv97oQyTjxWNvexOc9rtO9mQQIXX-1M4WrRUANLgeuPJFeYQ

???????????.. da si bar malo shvatio to shto sam napisao nebi ovako odgovorio
RiChe
RiChe
Lance Corporal

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.07.2011
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od shx Uto Okt 11, 2011 9:47 am

RiChe ::
shx ::
RiChe ::[b][i][u] Dosta je bilo.. il mene zauvijek banujte il skiniti Snoopy-ja sa servera!! Otkako sam video taj nick sam pomislio da je chiter i shto sam vishe igrao sa njim sve vishe sam sigurniji da je chiter tako da.. ili cu ja da ga stalno prozivam i vredjam ili cete njega da uklonite sa servera.. a ovo pishem zato shto nikad za zhivota u nijednoj online igrici nisam koristio ama ni CH od Cheat-a !!! aj zdravo!

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcTRMmjs0fP2Uwzv97oQyTjxWNvexOc9rtO9mQQIXX-1M4WrRUANLgeuPJFeYQ

???????????.. da si bar malo shvatio to shto sam napisao nebi ovako odgovorio

Shvatio sam ja šta ti pišeš bolje nego ti. Ko si ti da bilo koga ovde napadaš i osuđuješ? Snoopy igra na lozi odavno i da je cheater odavno bi bio banovan. Ako ti smeta kako čovek igra idi na neki drugi server pa tamo leči svoje frustracije. A ovo za ban vrlo lako može da ti se desi. Popićeš ga i na forumu i na serveru a ti samo nastavi da ga prozivaš i vređaš.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od RiChe Uto Okt 11, 2011 2:16 pm

Shvatio sam ja šta ti pišeš bolje nego ti. Ko si ti da bilo koga ovde napadaš i osuđuješ? Snoopy igra na lozi odavno i da je cheater odavno bi bio banovan. Ako ti smeta kako čovek igra idi na neki drugi server pa tamo leči svoje frustracije. A ovo za ban vrlo lako može da ti se desi. Popićeš ga i na forumu i na serveru a ti samo nastavi da ga prozivaš i vređaš.

shta ti ti shvatio bre veze ti sa mozgom nemash, ja da ne igram duzhe i od snoopy-ja na ovaj server nebi nikog prozivao zato stfu.. a shto se tiche bana to i trazhim odma sad.. bmk il mene il njega
RiChe
RiChe
Lance Corporal

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.07.2011
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od pexmb Sre Okt 26, 2011 3:43 pm

radeSRB prisutan pre dvaes minutica ... i vrslja sa mitraljez

pexmb
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 06.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od dejax Čet Dec 01, 2011 1:27 am

KroneeN i KroneN (dvije osobe) imaju neki chit garant, jer su imali skor predobar, 2vs2 njih dva u jednoj ekipi svaki je imo po 60 kilova, dok smo nas dva imali svaki 10-20 ...to su ubijanja kroz stun, kroz kontenjere...tako da bio bi zahvalan kad bi ih provjerili

..i ako vas zanima,javite mi se na xf: dejax12 da vam ugasim jugger, jer imam server, pa znam Wink

dejax
Private

Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od goldenx Sre Dec 21, 2011 5:08 pm

kroenen nije citer ne prozivaj

goldenx
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od RiChe Sre Jan 04, 2012 3:55 pm

TUCKADZIJA
RiChe
RiChe
Lance Corporal

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.07.2011
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od radza Sub Jan 07, 2012 12:36 pm

Evo ga neki pacijent pod imenom gasi puca kroz zidove samo ubija i to ove armirane:-)

radza
Private

Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.01.2012
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od goldenx Sub Jan 07, 2012 4:30 pm

RiChe mnogo psujes i ne zasluzujes da si ovde i na serveru....

goldenx
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od AT|T1GER Pet Apr 20, 2012 8:10 pm

Imam jedno pitanje kolika je ogranicena velicina video klipa koji mogu da postavim ovde ?????? confused
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od AT|T1GER Pet Apr 20, 2012 8:12 pm

Video sam neke wall hackere pa mogu da ih snimim pa da vam pokazem...........
Cim budem unbanovan sa servera Suspect
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od AT|T1GER Uto Apr 24, 2012 8:32 pm

Nasao sam jednog hackera malo kasnije uvece manjao je nickname par puta pa nisam mogao da prijavim nekoga ako nije hackovao mozda je otisao i isklucio WH pa onda usa na server sa drugim nickom a mozda je presao na drugi server Question
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od AT|T1GER Pon Apr 30, 2012 12:05 pm

Nasao sam citera zove se RUN OR DIE kad smo igrali shipment on prati kroz zir ja bacim flash a on ladni onako nista ne vidi i onda samo puca sa RPG i ubi me i jos dvojicu Mad .Kad sam rekao da ima WH in odmah iskluci WH i skor mu bude gori od nekog sto je 11 lvl na sledecoj mapi Very Happy
AT|T1GER
AT|T1GER
Sargeant

Broj poruka : 28
Datum upisa : 20.04.2012
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od mgdragoljub Uto Maj 15, 2012 7:11 pm

Hitno reagujte, 360 toxic vrslja po serveru!!!

mgdragoljub
Lance Corporal

Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od Eskimko Sre Maj 16, 2012 7:52 am

seme mu detinje vec sam ga banovao jednom
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od Eskimko Pet Maj 18, 2012 6:09 pm

danas ga banujem on opet udje za 1 min,sta da radim?
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od Mihajlo Sub Maj 19, 2012 9:09 pm

Pozz drugari, e ovaj mi stvarno ide na živce taman lepo krene rokanje kad eto ga 360 Aleeeen ili 360 toxic rasturice server, treba bukvalno uvesti dežurstva kod admina da u svakom času ima neko blizu kompa da popije ban. Kad mu bude ponestalo ključeva nadamo se da će odustati, ostavite nam telefone da vas možemo zvati ili kratak sms tipa čiter 360 je tu...Server radi dobro samo kad se ovaj pojavi ode sve u 3 lepe...
Jel postoji šansa da se sazna odakle je on??? zove se Alen to je očigledno!

Mihajlo
Private

Broj poruka : 4
Datum upisa : 20.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prijava citera/Report cheaters - Page 11 Empty Re: Prijava citera/Report cheaters

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu