Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HC!!!

+8
goldenx
=S.T.A.L.K.E.R=
[KcFb]ICEMAN
tepach_x
Bobby
borko
lunu
WARRIOR
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od shx Uto Jan 29, 2013 8:24 am

[KcFb]ICEMAN ::Upalim Xfire nadjem prvi server koji ima njvise ljudi ( a naravno i najvise citera ) i kako vreme odmice sve i vise i vise likova sa Loznice,k hrvatski nikovi se odazivaju na srpski jezik i bar nesto kazu ovi nasi se prave stanci.

Preterujete sa tim cheaterima. Ja znam da ih ima mnogo, ali takve je lako uočiti i sa njima je lako. Ovo polako prerasta u paranoju neslućenih razmera. Bolje je ukinuti sva pravila i pustiti ljude da igraju kako hoće i sa čime hoće. Pre par dana se skupilo par ljudi na serveru i dođu "admini" eskimko i dex i glume baje. Kikuju ljude jer koriste jugger i marty. A onda dođe jedan Ice i sere po forumu kako je server prazan.

[KcFb]ICEMAN ::Ako sam doziveo da sa ljusima iz Srbije komuniciram na engleskom zato sto su promenili server i sad se uvlace nekom tamo adminu koji nezna da izbaci 1 citera sa aibotom iako ima vise i jace mogucnosti nego mi na Loznici ( a mogu da se kaldim u bilo koji paru da na Loznici nije bilo toliko aimbotovo ko i na tom serveru ) onda strasno nasta smo mi spali, pricam u moralnom smislu.

Kakav si ti emo jbt. Koga je uopšte briga gde sada igraju igrači koji su nekada igrali na loznici? Pa zaboga svako igra gde poželi. Ja ne mogu da verujem da ti ovako nešto navodiš kao problem. Pa niko tebi nije dužan niti da se javi niti da igra na serveru koji zvrlji prazan. Ponašaš se kao da su ti igrači tvoje vlasništvo i kao da su ti dužni nešto. Mislim stvarno...

[KcFb]ICEMAN ::Cod4 loznica moze da zivi i nemora iovako je free projekat ako neam igraca lako cemo da je ugasimo, samo sto nije posteno od ljudi koji su proveli vreme na Loznici ( neki su i naucili da igraju na njoj ) da je puste da ode u zaborav.

COD4 loznica je samo jedan običan COD4 server i ništa više od toga. Vladana taj server ništa ne košta, ne smeta i da stoji prazan. Ko hoće da igra tamo, igraće, ko neće, ne mora.

[KcFb]ICEMAN ::Da to nije malo sebicno??????????????

( ajd sad udrite skolovi moji cekam vas )

No comment.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od Eskimko Uto Jan 29, 2013 5:55 pm

Ajde ti shx nostradamuse nemoj mnogo da izvines da kakis. Kad sam ja kikao ljude sa servera posle menjanje njegove IP adrese,nisam kikao nikoga jer smo se slozili da nas ima mnogo malo da bi mogao da kikam nekoga zbog jugera i sl. i sam si bio na serveru tada.
Uostalom da nisam bio tu ja da promenim mapu na sipment ili killhouse na serveru ne bi bilo ti tih 10-12 igraca.
kad si vec toliko pametan uzmi rcon od tvog drugara koga vrlo rado pominjes kad mi pretis da ce da mi oduzme rcon da samo jedan tvoj poziv. Ja sam dovoljno ucinio za ovaj server,a ti kad si toliko pametan napuni ga.
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od shx Uto Jan 29, 2013 7:52 pm

Eskimko ::Ajde ti shx nostradamuse nemoj mnogo da izvines da kakis. Kad sam ja kikao ljude sa servera posle menjanje njegove IP adrese,nisam kikao nikoga jer smo se slozili da nas ima mnogo malo da bi mogao da kikam nekoga zbog jugera i sl. i sam si bio na serveru tada.

Mnogo se ti praviš naivan. Ti pričaš o periodu od pre par dana kad smo igrali shipment. Ti nisi nikoga kikovao jer si kurčevito rekao GASI JUGGER !!! Što je čovek i uradio.

Eskimko ::Uostalom da nisam bio tu ja da promenim mapu na sipment ili killhouse na serveru ne bi bilo ti tih 10-12 igraca.

Promenili bi mapu sami. I sam znaš kako to ide kad nema admina.

Eskimko ::kad si vec toliko pametan uzmi rcon od tvog drugara koga vrlo rado pominjes kad mi pretis da ce da mi oduzme rcon da samo jedan tvoj poziv. Ja sam dovoljno ucinio za ovaj server,a ti kad si toliko pametan napuni ga.

Nije mi ovo prvi put da molim Lunu-a za pomoć zbog vas koji sebe nazivate adminima. Iceman me je 100 puta kikovao sa servera pod izgovorom da imam cheat. MG Graboljub isto tako. Onda mi je srao i Vojvoda pa je Lunu morao opet da interveniše. A da ne spominjem Dexa koji me napušava i omalovažava svaki put kad dođem na server. Osećam se kao dete koje trči kod svog tate kad dobije batine od dece. Server ne može niko da napuni. Ljudi igraju gde hoće i kad hoće. Ja se samo trudim da ne oterate i to malo ljudi što dolazi povremeno.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od Eskimko Uto Jan 29, 2013 8:32 pm

Zasto da mu ne kazem? mozda ce i da ugasi? Bolje nego da igramo tako.

Opcija call vote je onemogucena.

Ja te nisam dirao. Prestao sam da ispravljam kirve drine na serveru kad su mi rekli da ne diram alfu koji psuje fandji sve zivo i on njemu odgovara na isti nacin.
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od shx Sre Jan 30, 2013 7:24 am

Eskimko ::Zasto da mu ne kazem? mozda ce i da ugasi? Bolje nego da igramo tako.

Jel ti kapiraš da je veće cimanje ugasiti ga nego ga ostaviti da zvrlji prazan?

Eskimko ::Opcija call vote je onemogucena.

Za to postoji jako dobar razlog.

Eskimko ::Ja te nisam dirao. Prestao sam da ispravljam kirve drine na serveru kad su mi rekli da ne diram alfu koji psuje fandji sve zivo i on njemu odgovara na isti nacin.

Ti nisi. Ali si dirao druge. Koga je briga da li neko koristi jugger ili se šteka? Pusti ljude da igraju kako hoće. Na lozi je najviše igrača bilo dok nije bilo kojekakvih admina i glupavih pravila. Cheatera je bilo jako malo ako se pogleda broj aktivnih igrača. I svako ko je varao je vrlo brzo nahvatan i banovan. A od kad ste vi admini počeli da se trpate i da glumite autoritet stradalo je više nedužnih igrača nego cheatera. Ali to je uvek tako kada rcon ima neko neiskusan.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od Eskimko Sre Jan 30, 2013 5:48 pm

Pa ako je call vete onemogucen kako bi promenili mapu?

Ja sam dirao druge jer si imali perkove koji nisu bili dozvoljeni! Uostalom nisam ja to izmislio.
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od shx Sre Jan 30, 2013 6:36 pm

Eskimko ::Pa ako je call vete onemogucen kako bi promenili mapu?

O bože....pa to i klinci koji su juče počeli da igraju znaju. Odemo svi u spektatore i mapa se promeni.

Eskimko ::Ja sam dirao druge jer si imali perkove koji nisu bili dozvoljeni! Uostalom nisam ja to izmislio.

O tome ti pričam. Posle 100 godina se skupilo se njih petoro na serveru i ti ih teraš da gase mary i jugger ili ide kick. U takvim situacijama treba napraviti izuzetak i ne terati to malo ljudi. Kad se napuni server i bude barem 15 igrača, i kada stvarno bude smetao 3x frag i ostale gluposti, e onda možeš polako da počneš da primenjuješ pravila i kikuješ svakoga ko ih krši. Ovako samo praviš problem.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od borko Sub Feb 23, 2013 4:54 am

O Boze ,dajte ljudi smirite strasti nece da se raspravljamo ko je sta uradio i zasto je uradio admini su admini i tu nema sta da se raspravlja,nego dajte bar ta saka ljudi koji jos posecuju server dolazite cesce kako bi mogli opet da ozivimo server,jebem ga valjda je bolje da se igra sa svojim ljudima nego sa nemcima i svakakvim ljudima sto ni jednu rec ne razumes sta govore,zato batalite se da vredjate jedni druge i dajte da se druzimo kao nekad sto smo i ozivimo server na kome smo nekad stajali y red i cekali da neko ispadne da bismo igrali.
borko
borko
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od borko Sub Feb 23, 2013 4:56 am

Usput bih zamolio admine da pale barem x fire kako bi kontaktirali za promenu mape na killhouse ,shipment itd..Kad nas je stalno mali broj ljudi.
borko
borko
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Čet Feb 28, 2013 10:39 am

Ma lepo iskljucite sva pravila, OMOGUCITE VOTE znate zasto, ako ocete da igrate sa vise igraca?A cekali smo u red zato sto nije bilo pravila.Server je odavno zapusten i nije preuredjivan takodje i za forum pise da je Alfa admin( jos kad to bese ).
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od borko Pon Mar 18, 2013 1:05 pm

Ljudi ajde bre ce neki da igra bounce affraid Question
borko
borko
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od borko Pon Mar 18, 2013 1:05 pm

Ljudi ajde bre ce neki da igra bounce affraid Question
borko
borko
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty predlog!

Počalji od dexstarr Ned Maj 19, 2013 2:39 pm

Ne znam vise sta je pametno da se predlozi da bi server ponovo zaziveo i postao onako posecen kao ranije, ali bi recimo moglo makar probno da se promeni u HC ako vec ima vise interesovanja (mada ja licno nisam ljubitelj toga)...
I dalje mi je misterija zasto neki tamo strani serveri su uvek puni i pored citera kao i pojedinih perkova koje sve kolektivno nervira, nego ovde gde je uglavnom prilagodjeno igracima da ne kazem sa malo mozga... Elem, mogao bi recimo da se iskljici i friendly fire (mada licno mislim da je to dobra stvar - kad je ukljucen) ali opet da se nekako malo ugledamo na neke druge trenutno posecene servere...
Stvarno mi je krivo sto su ljudi izgubili interesovanje za Loznicu, ali opet svi sa kojima sam i dalje u kontaktu zale sto nema igraca pa samim tim delimo kolektivnu odgovornost i krivicu. Bez obzira na to ne moze se sve ocekivati i samo od 10ak igraca vec se moraju privuci i novi zato predlazem ove probne izmene na mesec-dva pa kako bude... pozz drugari! Smile
dexstarr
dexstarr
Lance Corporal

Broj poruka : 9
Datum upisa : 04.10.2011
Godina : 44

http://petistepen.com/

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Ned Jun 02, 2013 12:25 am

Bolje je sa FF, tako je realnije(ali nadje se neki kreten da sakuplja bombe), moras da pazis di pucas i bacas granate, al ajde promenite i to sto kazes dok server ne za zivne ali samo zabranite GL i RPG na ljude mislim da je dovoljno za pocetak, a pravila ne mozes da primenjujes kad ima malo igraca.Znas kako se kaze tudje sladje takav smo narod, a ovaj server je poceo da propada zbog citera, na sve to i ip je promenjen, i kada se sakupila sacica ljudi ponovo citeri i tako je dokrajcili.Mora neka AKCIJA da bidne npr neka svako sakupi svoje ljude u 21h otprilike da dolaze na server ja svoje i tako nekih nedelju dana dok se ne sakupi masa.A HC nije dobra ideja vec imamo 1 server TMT tako nesto i on prazan kad god mogu da upadnem na cod ...poz
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od dexstarr Ned Jun 02, 2013 10:54 am

Kao sto sam rekao FF je za mene dobra stvar ali vidim da je iskljucen na onim trenutno posecenim serverima i zato sam dao takav predlog u cilju da se igraci privuku - prvenstveno novi pa mozda i mladji, pa ce se i stari vec nekako vratiti ako je server pun. Druga stvar - GL je vec zabranjen, a sto se tice RPGa iskreno retko ko ga koristi za ljude realno... Normalno je da se ne primenjuju neka pravila za malo igraca i ne znam zasto se to non stop pominje kao problem kao i frka sa citerima... Bezobrazluk i vredjanje igraca su pojava koja je mozda najpresudnija za kikove a sve to po dogovoru ide na print srceen kao dokaz uz kick da se pokaze ko je kakav i da se ne pljuje po adminima konstantno, mozda iz sujete ili drugih decijih bolesti. Svi sumnjamo u sve kad je u pitanju varanje ali nikad nismo ni 100% sigurni ko je ko. Zato se i desi da neko bude kikovan greskom ali u vecini slucaja sa razlogom i po pravilima samog servera... To opet nije slucaj i presudna stvar kod Loznice sto je prazna jer je cinjenica da je jedan od najcistijih servera sto se toga tice bez obzira na svu sumnju pojedinih igraca. Mislim da je prvenstveno zasluga pustosi sto se promenio IP i lenjost ljudi da ga napune od onog momenta kad je to ucinjeno, pa samim tim nisu se privukli novi igraci... Pokusali su neki igraci da naprave dogovor i ja sam jedan od njih naravno ali se to nikad nije ispostovalo do kraja sto znaci da smo svi isti po tom pitanju - neodgovorni! Zato bi bilo lepo da se neki predlog za promenu i primeni u cilju vracanja na staru slavu servera pa sta bude Very Happy pozz drugari!
dexstarr
dexstarr
Lance Corporal

Broj poruka : 9
Datum upisa : 04.10.2011
Godina : 44

http://petistepen.com/

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Uto Jun 04, 2013 9:42 pm

Za FF se slazem oce da iznervira i te kako.A rpg treba zabraniti, sakupi se nekoliko ljudi sa rpg-om sto igraju i 1 raketa cao, i tako stalo, smori igraca koji probija blizinskom puskom od zivota, samo spawn-dead.A za ovaj bezobrazluk nema sta tu da se prica znaju se pravila.Po mom misljenju citeri su zeznuli stvar igrao sam tad u to vreme i mozes da pricas sta hoces, dodje lik i najuri ceo server i posle kazi nije propala zbog citera, a naravno i IP je sjebo nacisto.Prestao sam da igram zbog nemogucnosti ali steta za lozu.i malo slabije igrajte nemojte da jurite slabije igrace primetio sam to Very Happy.Sve u svemu veliki poz pa da se pucamo kao u dobra stara vremena.ovde staje moja aktivnost na forumu do daljnjeg.
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od dexstarr Uto Jun 04, 2013 10:12 pm

zar je nekad bio problem da se neko kontaktira od admina tu je i xfire tu je fejs u krajnjoj liniji i eto resenja za citere a sto se tice posecenosti eto bas veceras Vojvoda, Stalker, Sniper i ja igrali i uglavnom se vrti sve oko nas cetvorice mada je tu i Grobar s vremena na vreme i Borko a sta je sa ostalima? Necu nikog na silu da teram da igra ali ako se nesto ne promeni ode server u istoriju sto bi bilo kretenski jer je bio itekako popularan da ne pricam da se i drugarstvo steklo... Mozda sam previse nostalgican ali definitivno nema boljeg servera tj nije bilo boljeg...
dexstarr
dexstarr
Lance Corporal

Broj poruka : 9
Datum upisa : 04.10.2011
Godina : 44

http://petistepen.com/

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! - Page 2 Empty Re: HC!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu