Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabranjeno vredjanje

+17
nessaja
Stealthsova
|Mr_Jack|
goldenx
skrnavi
=E.G=Krmak
thededed
district9
wojtek
Kazanunda
DOBERMAN
lunu
N3M1
gocacar
shx
InvisibleLion
[KcFb]ICEMAN
21 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od nessaja Uto Avg 03, 2010 10:57 am

Lunu,pa probajte tako jbg...napravite neki izbor.Nek se prijave momci koji bi vodili računa o serveru,tj kikovali i sl pa vi izaberite nekog...Siguran sam da ih ima.Eto to je moj predlog...
nessaja
nessaja
1st Lieutenant

Broj poruka : 137
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od lunu Uto Avg 03, 2010 11:16 am

opet ne bih da budem pogresno shvacen.... to se sve sa ICE-om dogovorite
nek nadje ljude koji ce da vode racuna o tome... sada je loptica kod njega Razz
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od Bobby Uto Avg 03, 2010 11:29 am

lunu ::a ako je neko (toliko) dobar igrac... onda valjda nije problem da skrsi nobove sa marty-jem gl-om ili jurgenom ... tada se valjda vidi ko je ko Razz
Baš tako ali...koji to dobar igrac igra TDM ? Možda udje ponekad iz dosade dodje da ubija noob igrace ali sve sto zna on je zagarantovano naucio na ProMod-u. Kao sto rece Pit Bul jednom "ProMod je najbolji mod ikad napravljen za cod4" prevedeno: ko nije igrao ProMod taj nije video cod4 mp Very Happy

I pustite vise to trazenje zahteva od coveka kad je zauzet, dovoljno je sto tamo drzi i ovaj jedan komp sa dva servera a nema nikakvu korist sem da trosi struju za džabe. Kakav novi mod, imate TDM i Pro (za svakoga po nesto). Kraj Razz
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od gocacar Uto Avg 03, 2010 12:12 pm

Slazem se sa adminima da ima i drugih servera al hebi ga Loza1 je nekako default server u Srbiji pa ondak moramo malko da ih cimamo Laughing
A za postavljanje admina na serveru hmmmmm bice ako ništa drugo povecana posećenost ovog foruma gde će se nesebično napljuvavati sve i svja .
Moj primer je kad sam na BSF-u igrao i iz šale promenio nick i posle nekog vremena popio ban (chiter lichni sud admina)
Znam da je oprečna priča al sebi verujem njemu ne ( i još sam izgubio 55lvl jer sam morao da promenim key)
gocacar
gocacar
2nd Lieutenant

Broj poruka : 105
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 49

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od lunu Uto Avg 03, 2010 1:31 pm

gocacar ::Slazem se sa adminima da ima i drugih servera al hebi ga Loza1 je nekako default server u Srbiji pa ondak moramo malko da ih cimamo Laughing
A za postavljanje admina na serveru hmmmmm bice ako ništa drugo povecana posećenost ovog foruma gde će se nesebično napljuvavati sve i svja .

to naravno vuce jedno drugo... ne mozes ograniciti admina da moze da kika samo ako neko koristi gl. ako moze da kika zbog toga onda
moze da kika i ako mu se neko ne svidi, ako ima neki nik koji provocira doticnog admina a ne daj boze da ubije admina... tada ide BAN.
sa druge strane puno ljudi ce biti tu, dok traje ovaj raspust, a sta ce da se desi kada pocne skola... obaveze... opet da se traze novi ljudi
opet kazem nemam nista protiv da se nadju neki momci koji ce da vode racuna o tome.. tim perkovima.. ali ce odmah da ima se prosiri
autonomija na to da oni odlucuju ko ima wh ko aim ko ovo ko ono i kom se koja mapa svidja .... i onda pocinje s*anje

gocacar ::Moj primer je kad sam na BSF-u igrao i iz šale promenio nick i posle nekog vremena popio ban (chiter lichni sud admina)
Znam da je oprečna priča al sebi verujem njemu ne ( i još sam izgubio 55lvl jer sam morao da promenim key)

to je bas ta prica
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od shx Uto Avg 03, 2010 3:09 pm

Ja imam samo jedan predlog. Tice se lagovanja servera koje je bas intenzivno kada ima mnogo igraca. Mislim da bi trebalo ugasiti PB slikanje na neko vreme i videti da li ce lag nestati. Takodje bi trebalo privremeno ugasiti i loznica promod server. Vrlo je moguce da on pravi probleme jer PB mora da slika na oba servera sto nije nimalo naivan proces.

Na loznici ne treba admin. GV radi posao vise nego doro. Svaki dan barem njih 10 popije ban zbog varanja.

Zaboravih da dodam da bi trebalo vratiti reklamu za loznica forum. Tu je mnogo novih igraca koji nisu ni svesni da forum postoji. Samo treba staviti neki razuman vremenski period posle kojeg se reklama pojavljuje. 5 minuta recimo.


Poslednji izmenio SMRAD dana Uto Avg 03, 2010 3:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zaboravih da dodam...)
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od lunu Uto Avg 03, 2010 3:13 pm

hmm... treba da sam sredio da slikanje ne ide automatski
tj da ga okida neko ko ima rcon

da.. promod bi trebao da je ugasen

probacu ujutru , kada dodjem na posao, da ga resetujem..
ranije je znao da poblesavi kada odradi update gv-a
a mislim da dugo nije resetovan

nadam se da ce se problem laga resiti
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od Zakeralo Sre Avg 04, 2010 7:51 pm

Da se i javim posle duze vremena....primetio sam da jedno vreme nije bilo ukljuceno da banuje zbog psovanja ali to ponovo radi tako da je to u redu...samo probajte da se resi problem oko laga jer stvarno nekad se desi da je nemoguce igrati. Hvala...
Zakeralo
Zakeralo
Sargeant

Broj poruka : 23
Datum upisa : 10.07.2009
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od [KcFb]ICEMAN Čet Avg 05, 2010 4:31 am

Evo pre posla sam stigao da ugrabim malo vremena da ubacim da se vrti forum.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od |Mr_Jack| Čet Avg 05, 2010 10:44 pm

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Iw3mp2010080600365049.th

Uploaded with ImageShack.us
|Mr_Jack|
|Mr_Jack|
Master Sargeant

Broj poruka : 70
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od lunu Pet Avg 06, 2010 6:57 am

masina na kojoj radi morkeye je zakucala nazalost
dalo se i predpostaviti da ce to BAS SINOC biti ...
potrudicu se da se ne ponovi
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od |Mr_Jack| Pon Avg 16, 2010 10:56 pm

lunu ::masina na kojoj radi morkeye je zakucala nazalost
dalo se i predpostaviti da ce to BAS SINOC biti ...
potrudicu se da se ne ponovi
zakucala se o5... Sleep
|Mr_Jack|
|Mr_Jack|
Master Sargeant

Broj poruka : 70
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od adnanBiH Sre Dec 22, 2010 1:19 pm

Ja cu samo kratko da nesmetam samo bi pohvalijo Icemana svaka ti cast kralju stvarno je rijetkost naci admina koji zeli uci u srz problema i rijesiti ga i znati sa igracima ti si tu VRH! svaka ti cast jos jednom! poz svima

adnanBiH
Private

Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od lunu Čet Dec 23, 2010 2:11 pm

problem je sto je crkla masina gde se vrteo morkeye
cesti nestanci struje posle ovih poplava u lo
mislim da ce se to resiti sada za vikend

zz
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od crniduja Ned Feb 06, 2011 9:02 am

adnanBiH ::Ja cu samo kratko da nesmetam samo bi pohvalijo Icemana svaka ti cast kralju stvarno je rijetkost naci admina koji zeli uci u srz problema i rijesiti ga i znati sa igracima ti si tu VRH! svaka ti cast jos jednom! poz svima

Slazem se u potpunosti. Iceman-u svaka cast.
crniduja
crniduja
Corporal

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od crniduja Pet Feb 18, 2011 3:02 pm

Ima lepih psovki drugari kao: Izem ti peglu, Dabogda ti virusi pojeli komp, Koda se nenaigrao, Ubila te bomba, Snajperista te pogodio u mali prst.... Eto i nee nas niko kikovati Smile. Al lepse je ono na slovo j..... pa celu familiju dalju i blizu... Sto je familija kriva. Svi bi da pobedjujemo, e pa nemoze tako. Ja kad sam prvi put upao na server nisam mogao da se osolim tri sata. Sad se lepo snalazim. Molim lepo.
crniduja
crniduja
Corporal

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od [KcFb]ICEMAN Ned Feb 20, 2011 4:24 pm

Vidi i ja psujem kao sva svet u srbiji sto radi samo to ne kucam, predlozio sam ljudima davo ko nemoze da se smiri nek nabavi dokserski dzak nek ga okaci pored moitora i neka njega iznabada pra puta da se smiri, em ce da vezba em ce da sacuva nerve koji iovako ima malo.

Inace ajd te psovke sto si naveo na j.... mozda i da svarim to je kod nas u krvi uslo ako ne mogu da te lupi onda cu da te uvredim(gledaj basket,fudbla, tenis u masi ljudi pa ces videti taj nas fenomen), ali najgore su one na medjunacinalnoj osnovi to mi nikako ne ide u glavu mislim da takvim ljudima treba neko pomoci cak sam neko vreme razmisljao da otvorim donaciju da im iznajmimo nekog psihica koji ce da resi njihove probleme.

Sto je najgore ti "ljudi" koji koriste te uvrede nisu imali veze ni sa ratom niti su ikada ispastali od druge nacije, obicno ljudi koji su preziveli takve torture cute i cooliraju dok ovi bas ne preteraju.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od shx Pon Feb 21, 2011 11:36 am

U Hrvatskoj i Bosni postoje roditelji koji svoju decu od malena uče i vaspitavaju da mrze Srbe.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od gocacar Pon Feb 21, 2011 12:06 pm

Proshlo je vec 20 godina od sukoba i mislim da je vreme da svi shvatimo da nismo robovi istog .
Nema smisla vracati se u istoriju jel nije dobra ni za kog .
Idemo dalje zivimo radimo i nadajmo se boljem za sve nas jel ipak to su narodi koji prichaju maltene istim jezikom zar ne?
gocacar
gocacar
2nd Lieutenant

Broj poruka : 105
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 49

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od crniduja Pon Feb 21, 2011 8:31 pm

Moj cale je bio u Hrvatskoj za vreme rata 90 tih kao i pola Srbije, mobilisan i daleko od kuce. Od njega nikad nisam cuo da je pricao o ratu a kamoli da je spominjao Hrvate i slicno. Cuti covek kao nem. Slazem se sa ICEMANOM da je to glupo. Ajd onda uzmemo jednu tablu i svi se nozevima pokoljemo i izivimo. Glupo je priznajete? Nasao bih se opet neko ko bi slucajno ispalio metak iz pistolja. Ja sam SRBIN i to pravi, al postujem i sve druge i nevredjam nikog. Bio sam na jednom BIH serveru i mogu vam reci da sam se iznenadio sta sam sve imao prilike da vidim. CRNIDUJA nick aha SRBIN. Ganjali su me svi po tabli. U jednom trenutku sam bio sam protiv svih. Tad sam shvatio da je LOZNICA zakon i da su nasi ADMINI ljudi za svaku pohvalu. Svi SRBI i nikog ne prozivaju cak brane vredjanja po nacionalnoj osnovi. Mi smo ljudi sirokog srca, to nam i nevalja ali tek sam tad video koliko vredi.
crniduja
crniduja
Corporal

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Zabranjeno vredjanje - Page 3 Empty Re: Zabranjeno vredjanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu